Akcesoria BHP
Just another WordPress site

Architektura: Hostel La Buena Vida / ARCO Arquitectura Contemporánea

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jaime Navarro Architekci: ARCO Arquitectura Contemporánea Lokalizacja: Meksyk, DF Zespół projektowy: José Lew Kirsch, Bernardo Lew Kirsch Projekt Rok: 2011 Zdjęcia: Jaime Navarro + 25 Obszar projektu: 360 m2 Współpracownicy: Oscar Sarabia, Jonathan Herrejón, Miguel Ocampo, Yuritza Gonzalez, Adrian de Lucio, Nahela Hinojosa, Gabriela Pineda, Federico Teista, Jorge Tapia, Beatriz Canuto La Condesa to projekt mieszkaniowy, który rozpoczął się na początku XX wieku w Mexico City.
Dziś jest z powrotem na widoku mieszkańców i turystów, ponieważ ze względu na uprzywilejowaną lokalizację i niedawny wzrost gospodarczy obszaru.
Biorąc to pod uwagę, inwestorzy postanowili umieścić Hostal La Buena Vida (The Good Life Hostel) w tej okolicy, a idealna lokalizacja została znaleziona na ulicy Mazatlán.
Ta okolica ma jednolity styl architektoniczny, a celem było wyróżnienie się, zespół ARCO Arquitectura Contemporanea zaproponował zastosowanie podwójnej powłoki na fasadzie ., aby zmniejszyć hałas uliczny i kontrolować temperaturę wewnątrz.
pełen kolorów i faktury sprawia, że hostel przyciąga wzrok z dowolnego miejsca na ulicy, zawsze przestrzegając zasad i przepisów, a także proporcji sąsiednich budynków.
.
Jaime Navarro Atrakcyjne kształty geometryczne na fasadzie w nieustraszonym połączeniu różnych odcieni magenta – znanego również jako meksykański różowy – poruszają się w architektonicznej alegorii, która przywołuje opakowania cukierków w stylu meksykańskim, i jest dopełniona spokojem i ciepłem sieci drewna Ipe .
.
Jaime Navarro Hostel jest atrakcyjną alternatywą dla współczesnego podróżnika miejskiego i zaprasza zwiedzającego do wejścia w przestrzeń świadomą, że na pewno nie będzie jak reszta.
W holu znajduje się recepcja i jest to również jedyny dostęp do wyższych pięter do wszystkich usług: pralnia, wspólny aneks kuchenny z jadalnią, salon z punktem internetowym, taras, taras słoneczny i pokoje.
.
Jaime Navarro 8 wspólnych pokoi daje w sumie 48 miejsc w piętrowym stylu.
Pojemność sypialni wynosi od 4 do 10 łóżek.
Każda sypialnia ma własną łazienkę, a każde łóżko ma szafkę zapewniającą prywatność i bezpieczeństwo gości podczas pobytu.
.
Jaime Navarro Color jest bardzo ważnym elementem w całym projekcie, a dla wnętrz wybrano 5 różnych palet kolorów.
Akcenty kolorystyczne, zarówno w ścianach, jak i meblach, zostały połączone z wielkimi freskami z wzorami i kształtami czaszek w symultanicznym stylu z całą koncepcją, która utrzymuje meksykańskie tradycje jako jeden z najbardziej reprezentatywnych elementów.
Hostal La Buena Vida zaskakuje zwiedzającego pełnym doświadczeniem, łącząc niepowtarzalną atmosferę z jedyną w swoim rodzaju propozycją znajdującą się w najmodniejszym Meksyku.
.
Jaime Navarro Plany 01
[patrz też: lek clatra, abakus konin, reumaphyt ]

Tags: , ,

No Responses to “Architektura: Hostel La Buena Vida / ARCO Arquitectura Contemporánea”

 1. Alex Says:

  nauka i medycyna jest potrzebna

 2. Aleks Says:

  Article marked with the noticed of: okulista dziecięcy wrocław prywatnie[...]

 3. Amelia Says:

  Mój mąż prawie pięć lat temu miał udar niedokrwienny połowiczny prawostronny.

 4. Jakub Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: choroby dziąseł[...]

 5. High Kingdom Warrior Says:

  Polecam serdecznie wszystkim lekarzom, zwłaszcza klinicystom

 6. Snake Eyes Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu zielona herbata[...]

 7. Beetle King Says:

  mam nadczynnosc czy moge stosowac antykoncepcje ?

Powiązane tematy z artykułem: abakus konin lek clatra reumaphyt