Akcesoria BHP
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : The Movement Cafe / Morag Myerscough

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Dzięki uprzejmości Morag Myerscough i Luke Morgan Projektant: Morag Myerscough of Studio Myerscough Dostosowany rower do lodów: Luke Morgan Meble: Morag Myerscough i Luke Morgan Lokalizacja: Waller Way, Greenwich, Londyn Se10 8JA, Wielka Brytania Rok projektu: 2012 Obszar projektu: 140 m2 Klient : Group Cathedral Dzięki uprzejmości Morag Myerscough i Luke Morgan The Movement Café to nowo wybudowana, tymczasowa kawiarnia i przestrzeń performance zaprojektowana przez brytyjskiego artystę Morag Myerscough i zlecona przez Cathedral Group w Greenwich, w południowo-wschodnim Londynie.
Usytuowany obok stacji DLR znajduje się na terenie byłego Greenwich Industrial Estate i jest częścią większego projektu, który ma na celu regenerację terenu.
Przestrzeń została zbudowana w oczekiwaniu na minione Igrzyska Olimpijskie w 2012 roku jako próg wejściowy do gminy olimpijskiej, aby służyć turystom, a także mieszkańcom Greenwich.
Dzięki uprzejmości Morag Myerscough i Luke a Morgana Konceptualne pochodzenie barwnej i otwartej kawiarni ma ciekawą fabułę.
Zbudowany w ciągu zaledwie szesnastu dni, Myerscough współpracował z innym członkiem Supergroup, artystą Luke Morgan.
Inspiracją dla projektu był poeta i.
Płodny tweeter ., Lemn Sissay.
27 czerwca Sissay napisała na Twitterze: To jest dom.
To jest Ścieżka.
To jest Brama.
To jest Otwarcie.
To jest poranek.
To jest osoba przechodząca.
To jest kontakt wzrokowy.
Dzięki uprzejmości Morag Myerscough i Łukasza Morgana Myerscough zamieściła te słowa w projekcie kawiarni, malując je na dużych drewnianych panelach, aby stać się atrakcyjnym elementem wyposażenia, zwracając uwagę na obecność nowej przestrzeni społecznej.
Ramy ścian zewnętrznych i wewnętrznych kawiarni są również pokryte ręcznie malowanymi wzorami Myerscough.
Meble zostały zaprojektowane przez Morag Myerscough, a Luke Morgan z regenerowanych blatów laboratoryjnych z poduszkami są szyte ręcznie z tkaniny kite.
Wiersz Sissay o Greenwich Good Shipping , zamówiony przez Cathedral Group, jest umieszczany na ścianach, które otaczają witrynę i ostatecznie zostanie umieszczony na stałe w drodze, która przecina witrynę.
Dzięki uprzejmości Morag Myerscough i Luke a Morgana The Movement Cafe, ale stworzonych z myślą o gościach na Igrzyska Olimpijskie, aspirujemy do tego, aby być przestrzenią bardziej zorientowaną na społeczność.
Amfiteatr na świeżym powietrzu zapewnia odprężającą atmosferę dla osób dojeżdżających do pracy lub odwiedzających, a także kilka razy w tygodniu odbywa się opowiadanie historii, czytanie poezji i występy akustyczne.
Dzięki Moragowi Myerscoughowi i Luke owi Morganowi, kawiarnia jest prowadzona przez Greenwich Co-Operative Development Agency, lokalną organizację non-profit, która współpracuje ze społecznościami znajdującymi się w trudnej sytuacji w całym Londynie, promując projekty związane z produkcją żywności i sprzedaje całą gamę produktów organicznych, sprawiedliwy handel, zrównoważony, lokalnie spożywany pokarm i napoje, w tym muffiny, ciasta i tarty.
Kawiarnia ma również rower z lodami typu Pashley , dostosowany przez artystę Luke a Morgana, sprzedający domowe wegańskie lody.
Kawiarnia będzie również na bieżąco informować klientów o tweetach Sissay na tablicy.
Dzięki uprzejmości Morag Myerscough i Luke Morgan Kawiarnia oczekuje, że będzie otwarta przez około sześć miesięcy.
Jego inicjatywą jest zachęcanie do bardziej zrównoważonego stylu życia jako wskazówki dla przyszłości, którą Grupa Katedrska zaplanowała dla Greenwich Industrial Estate.
Sprawdź The Movement, aby uzyskać więcej informacji na temat przebudowy Greenwich Industrial Estate.
Spotkaj się z bieżącymi wydarzeniami w Mvmnt Cafe za pośrednictwem swojej strony na Facebooku i pamiętaj, aby zatrzymać się, jeśli jesteś w okolicy.
[patrz też: polimyksyny, katarynka bydgoszcz, salus siedlce piłsudskiego ]

Tags: , ,

No Responses to “Nowoczesna architektura : The Movement Cafe / Morag Myerscough”

 1. Krystian Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: suplementy diety[...]

 2. Oskar Says:

  Poziom wiedzy lekarzy I-szego kontaktu jest porażający.

 3. Milena Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: leczenie kanałowe ceny[...]

 4. Lilianna Says:

  Kurcze miesni to cukier w diecie

Powiązane tematy z artykułem: katarynka bydgoszcz polimyksyny salus siedlce piłsudskiego