Akcesoria BHP
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Aktualizacja: The Hegeman / Cook + Fox

Posted in Uncategorized  by admin
November 4th, 2018

Cook + Fox Architects Architekci: Cook + Fox Architects Lokalizacja: Brooklyn, NY Nazwa projektu: Klient Hegeman: Common Ground Compunities Zakończenie: 2012 Rozmiar: 64 469 SF + 12 Hegeman, zaprojektowany przez Cook + Fox Architects, to wspólnota mieszkaniowa w Brownsville , Brooklyn, który zapewnia zakwaterowanie dla osób o niskich dochodach i osób wcześniej bezdomnych.
Opracowany przez Common Ground Community.
innowacyjna organizacja non-profit, której misją jest położyć kres bezdomności.
Rezydencja Hegeman zapewnia także szereg usług społecznych na miejscu w modelu znanym jako mieszkanie wspomagające.
Położona na dawnej pustej stronie, jej lokalizacja automatycznie zmienia kontekst okolicy i tworzy wyższą gęstość i uliczne życie, czynniki, które Jane Jacobs często lokalizowała, czyniąc dzielnice bezpieczniejszymi i bardziej dostępnymi.
Sześciopiętrowy budynek został zaprojektowany z teksturowanymi artykulacjami, aby przywrócić wizualne życie budynkowi, które poza tym jest ograniczone przez przepisy dotyczące stref w Nowym Jorku.
Duże okna wychodzą na ulicę i zapewniają dostęp do wewnętrznych dziedzińców i terenów zielonych, zapewniając przyjemne i otwarte wejście.
Dziedziniec stwarza również możliwości przyszłej miejskiej farmy.
.
Cook + Fox Architects Projekt dla Hegeman kładzie nacisk na zdrowy styl życia, regenerację i biofilię oraz najlepsze praktyki, aby oszczędzać najemców na rachunkach za energię.
Budynek ma wiele zaawansowanych funkcji, w tym: systemy kontroli aktywowane przy pomocy wejścia i indywidualne możliwości mierzenia pomieszczeń, które dają kontrolę nad zużyciem energii, a infrastruktura została umieszczona dla przyszłego systemu kogeneracji.
.
Cook + Fox Architects Około 3400 stóp kwadratowych zieleni na dachu chłodzi budynek i obsługuje wodę burzową spływającą z witryny.
Panele słoneczne znajdują się również na dachu, aby spełnić wymagania oświetlenia zewnętrznego.
Poszczególne jednostki są wykończone trwałymi, nietoksycznymi materiałami, zaprojektowanymi w celu oszczędzania energii i wody.
Środki te mogą zapewnić budynkowi przewidywany srebrny certyfikat LEED.
.
Cook + Fox Architects Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz poprzedni reportaż na temat Hedgemana.
.
Cook + Fox Architects
[patrz też: diadynamik przeciwwskazania, przykłady chorób genetycznych, kardiolog od czego jest ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: diadynamik przeciwwskazania kardiolog od czego jest przykłady chorób genetycznych