Akcesoria BHP
Just another WordPress site

Magazyn architektoniczny : Dom w dolinie architektów Atzaró / de Blacam i Meaguer

Posted in Uncategorized  by admin
November 4th, 2018

Peter Cook Architekci: de Blacam and Meaguer architects Lokalizacja: Atzaró, Ibiza, Hiszpania Zespół projektowy: John Meagher, Juan Echeverría Rok budowy: 2011 Zdjęcia: Peter Cook + 18 Obszar projektu: 480.0 m2 Konstruktor: Construcciones Collado Ballesteros, SL Dom jest włączony nachylenie północno-zachodnie skierowane w dolinę Atzaro i osady San Lorenzo i Balafia.
Jest to jednokondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 3,8 m, z układem w kształcie litery L obejmującym basen i trzygwintową pergolę.
Sekwencja kostek i portyk o różnych wysokościach jest dostosowana do pochyłej topografii.
.
Peter Cook Jego architektura nawiązuje do starych fresków Ibizy otoczonych suchymi kamiennymi murami, które tarasują otaczający krajobraz.
Zewnętrzne drzwi i okna w Iroko, czerwonawa żyzna gleba i ceramiczne sklepione bloki kontrastują z białymi ścianami stiukowymi i zielenią roślinności.
Ogród wejściowy i tylny zostały starannie zaprojektowane przy użyciu suchych kamiennych murów i rodzimych roślin, które obejmują szeroki wybór śródziemnomorskich krzewów i bylin.
.
Peter Cook Sad z wieloma odmianami liściastych drzew owocowych, drzew oliwnych, jacarandas i pomarańczowym gajem wyróżnia się na różnych tarasach i zwiększa przyjemność ze zmysłów.
.
Peter Cook Zakwaterowanie obejmuje 6 sypialni z oddzielną łazienką, podwórkiem i prysznicem na świeżym powietrzu.
Aneks o powierzchni 70m2 z parkingiem może również działać jako osobne mieszkanie.
.
Peter Cook Plan 01
[hasła pokrewne: mozaika tytoniowa, pasemka caspariego`, przykłady chorób genetycznych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mozaika tytoniowa pasemka caspariego` przykłady chorób genetycznych