Akcesoria BHP
Just another WordPress site

Kącik architekta – Wywiady AD: Siergiej Tchoban i Sergey Kuznetsov (SPEECH) i-city na Biennale w Wenecji

Posted in Uncategorized  by admin
December 7th, 2018

Podczas otwarcia 13.
Biennale w Wenecji mieliśmy okazję porozmawiać z Siergiejem Tchobanem i Sergeyem Kuzniecowem, partnerami SPEECH oraz kuratorami i-City, rosyjskiego pawilonu, nagrodzonego specjalnym wyróżnieniem na Biennale.
i-City przedstawia nam Centrum Innowacji Strolkovo, nowy projekt, którego celem jest skoncentrowanie kapitału intelektualnego wokół pięciu klastrów (IT, Biomed, Energy, Space, Nuclear Tech), z projektami Davida Chipperfielda, SANAA, OMA, Herzog & de Meuron, Stefano Boeri, SPEECH, Valode & Pistre architectes i Mohsen Mostafavi (więcej szczegółów na temat samego projektu w przyszłym artykule).
Ciekawy projekt, szczegółowo przedstawiony z dużą ilością informacji, która pozostaje niewidoczna w przestrzeni pawilonu.
Seria kodów QR owija wnętrze rosyjskich przestrzeni pawilonowych, a wszystko, co możesz poczuć na początku, to światło i przestrzeń.
Przy wejściu dostaniesz tablet, a po pawilonie będziesz przeglądać te kody, aby uzyskać informacje o Strolkovo.
Na niższym poziomie ciemne wnętrze jest dziurkowane otworami, które pokazują obrazy dawnych sowieckich miast naukowych, dziedzictwo z przeszłości, które służy jako tło projektu Strolkovo.
Więcej o i-City w naszym poprzednim artykule.
[podobne: hcv badanie cena, badanie witaminy d3 cena, salus siedlce piłsudskiego ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: badanie witaminy d3 cena hcv badanie cena salus siedlce piłsudskiego