Akcesoria BHP
Just another WordPress site

Budownictwo i architektura : Pinnacle One Office Building / Make Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Make Architects Położony w prosperującej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Chengdu, innowacyjny projekt biurowca Pinncale One by Make Architects będzie imponującym dodatkiem do rosnącego krajobrazu miejskiego, znanego jako centrum finansowe zachodnich Chin.
Obecnie w trakcie budowy nowa międzynarodowa wieża biurowa klasy A wchodzi w skład kompleksu kulturalno-handlowego Chengdu Daci Temple, który jest obiektem wielofunkcyjnym stworzonym przez Sino-Ocean Land i Swire Properties.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Pinnacle One jest przedstawicielem pracy Make w Chinach.
Budynek oferuje przestronne przestrzenie o dużej elastyczności w całym tekście.
Unikalny układ podłóg umieszcza windy i schody po obu stronach budynku, zapewniając duży, otwarty plan, rzadko spotykany w budynkach biurowych.
Konstrukcja posiada 130-metrowy baldachim ze stali nierdzewnej i 30-metrowe atrysy pokryte szklanymi dachami.
Eleganckie aluminiowe i szklane elementy zewnętrzne zapewniają energooszczędny budynek, a także zapewniają pasażerom spektakularne widoki na niektóre z miejskich atrakcji.
Dzięki tym efektownym elementom graficznym Pinnacle One wyznaczy nowe standardy architektury biurowej w Chengdu.
Dzięki uprzejmości Make Architects, John Puttick, Partner i Główny Architekt w Make s Beijing Studio, powiedział: Koncepcja zaprojektowania tego budynku polega na stworzeniu wyrafinowanego, opływowego budynku, który poprawia panoramę Chengdu i minimalizuje wpływ na środowisko w inteligentny sposób.
Budynek został precyzyjnie zaprojektowany zgodnie z wymaganiami mieszkańców i ulepszeniem sfery publicznej miasta.
W Make, podchodzimy do każdego projektu z priorytetem zawsze danym środowisku i społecznościom lokalnym.
Dzięki uprzejmości Make Architects Minimalizacja zużycia energii w budynku była rozważana od samego początku procesu projektowania prostego, ale eleganckiego i zrównoważonego budynku Pinnacle One.
Rdzeń budynku zostaje przeniesiony na krawędź, dzięki czemu przestrzenie biurowe są zacienione od gorącego południowego i zachodniego słońca.
Wysoka elewacja budynku składa się z 70% izolowanych paneli; Szyby zostały ustawione ostrożnie, aby zapewnić maksymalne naturalne światło w pomieszczeniach biurowych i holach, a jednocześnie zapobiegać nadmiernemu pozyskiwaniu energii słonecznej.
Pinnacle One.
wraz z kompleksem kulturalnym i handlowym Daci Temple celują w zdobycie certyfikatów dla 2-gwiazdkowego poziomu LEED ND Stage 2 Gold i Chinese Green Building Evaluation Label dla szerszego rozwoju.
Dzięki uprzejmości Make Architects Projekt został starannie zaprojektowany, aby wziąć pod uwagę użyteczność i otaczające obszary.
Przyczynia się także do ulicznego krajobrazu Chengdu z zatopionymi ogrodami do kawiarni i restauracji, sadzenia nowych drzew oraz stworzenia trasy dla pieszych łączącej pobliską stację metra z nowym zielonym parkiem na północy.
plan strony Chengdu, stolica chińskiej południowo-zachodniej prowincji Syczuan, jest znana z bogatej historii i żywej kultury.
Podobnie jak wiele miast w Chinach, Chengdu doświadczył szybkiego wzrostu gospodarczego, co spowodowało fale rozwoju miast.
W 2010 r.
Chengdu zajęła 1.
pozycję w rankingu Forbesa, najszybciej rozwijającego się miasta na świecie w ciągu najbliższych 10 lat, aw 2011 r.
Znalazła się w rankingu Fortune jako jedno z 15 najlepszych miast biznesowych na świecie.
Świątynia Chengdu Daci Cultural Cultural and Commercial Kompleks wspólnie opracowany przez Sino Ocean Land i Swire Properties da Chengdu nowy kulturalno-handlowy punkt orientacyjny dla miasta.
Jako część kompleksu handlowego, Pinnacle One oferuje unikalne usługi, które spełniają codzienne potrzeby biznesowe i najlepsze w stylu życia i rozrywce.
naszkicować
[hasła pokrewne: polimyksyny, idravitae, katarynka bydgoszcz ]

Tags: , ,

No Responses to “Budownictwo i architektura : Pinnacle One Office Building / Make Architects”

  1. Sandbox Says:

    Mój mąż ma dużo papryki w swojej diecie

  2. Psycho Thinker Says:

    [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: termogeniki[...]

  3. Adrianna Says:

    z wyrostkiem nie ma żartów

Powiązane tematy z artykułem: idravitae katarynka bydgoszcz polimyksyny