Akcesoria BHP
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : Voelklip / SAOTA

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości SAOTA Architects: SAOTA.
Stefan Antoni Olmesdahl Truen Architects Lokalizacja: Voelklip, Hermanus, Republika Południowej Afryki Rok Projektu: 2009 Zdjęcia: Dzięki uprzejmości SAOTA + 12 Projektowanie wnętrz: ANTONI ASSOCIATES Zespół projektowy: Mark Rielly & Ashleigh Gilmour W briefie wezwano do wynajęcia domku na plaży dla czteroosobowej rodziny , na pustym miejscu w Voelklip, Hermanus, Western Cape, RSA.
Miejsce to jest długim, cienkim prostokątnym obszarem rozciągającym się od ulicy od strony słońca i od strony gór, do pofalowanych wierzchołków drzew mlekowych i fynbos oraz linii brzegowej na południu.
Delikatnie pochylona strona stwarzała okazję do podzielenia się poziomem przestrzeni życiowej, pozwalając na umieszczenie salonu, restauracji nad pokojami na parterze, z widokiem na morze.
Podwójnie wolnostojący pokój rodzinny i kuchnia stanowią serce domu i tworzą połączenie między widokiem na morze a wewnętrznymi słonecznymi tarasami, basenem i ogrodem.
Główny dziedziniec w ogrodzie pełni funkcję dużego bezwietrznego i słonecznego środowiska rozrywki na świeżym powietrzu.
Materiały zostały wybrane, aby poprawić charakter budynku przy plaży, dodając jednocześnie wyrafinowane detale: podłogi białego jastrychu cementowego do publicznych obszarów obiegowych; wapienne podłogi dębowe do salonu, jadalni i sypialni na parterze; sufity betonowe z żaluzji; oraz zewnętrzne pokłady drewniane i pergole, okładziny, ekrany i rolety zapewniające bezpieczeństwo, prywatność i ochronę.
Dzięki uprzejmości SAOTA Elevation 01
[przypisy: wyścig z czasem filmweb, gimnazjum nr 2 kwidzyn, katarynka bydgoszcz ]

Tags: , ,

No Responses to “Architektura 21szego wieku : Voelklip / SAOTA”

 1. Kaja Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dentysta wola warszawa[...]

 2. Kitchen Says:

  Piszta co chceta

 3. Fabian Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: ginekolog[...]

 4. Iga Says:

  U mnie zmęczenie zazwyczaj nasilało się jesienią i zimą

 5. Dr. Cocktail Says:

  Article marked with the noticed of: Kamica Żółciowa[...]

 6. Dagmara Says:

  Nie ufam lekarzom

Powiązane tematy z artykułem: gimnazjum nr 2 kwidzyn katarynka bydgoszcz wyścig z czasem filmweb